HAKKIMIZDA

Biz üç inşaat mühendisi, 2001 yılında başlayan okul arkadaşlığımızı, 2008 yılında Gökser İnşaat İskele ve Kalıp Sistemleri’ni kurarak bugüne kadar taşımış bulunmaktayız.

Gökser İskele olarak kurulduğumuz 2008 yılından bugüne kadar birçok projeye satılık ve kiralık iskele hizmeti sunduk. Güvenlikli iskele sistemleri ile yapılarınızın en kısa sürede bitmesi ve güvenli bir şekilde yükselmesi için son derece özverili ve çözüm odaklı çalışmaktayız. Ürünlerimiz, güvenli olarak çalışılabilecek, uygun ve ekonomik, kaliteli, emniyet değerleri yüksek, kolay kurulup sökülebilen tasarımlarla dünya standartlarına uygundur.

Gökser İskele; başta İstanbul ve İzmir olmak üzere kısa zaman içerinde büyüyerek tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Satılık ve kiralık iskele sistemleri ile profesyonel çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

 

GÜVENLİKLİ İSKELE

Klasik cephe iskelelerindeki iş kazası ve işçilik hataları gibi sorunların ortadan kaldırılması amacıyla yapılmıştır. Her katta çift sıra çelik platform mevcuttur.

MOBİL İSKELE

Mobil iskele sistemi iki kişi ile kolayca kurulabilir. Pano, çapraz bağlantı ve çalışma platformundan oluşur. Çalışma yüksekliğine göre projelendirilir ve üretilir.

TELESKOPİK DİREK

Kurulması ve taşıması kolaydır. Değişik kotlarda çalışmak nüzere ayarlanabilir. Üç ayaklı sehpa yardımı ile dikme direklerin dik dur- ması sağlanır.

Kenar Koruma

Toplam üç parçadan oluşan bu sistem, çabuk kurulup sökülebilen yapısı ile oldukça verimli çalışmaktadır. Taban plakası ile bir bütün halindedir

GÖKSER İNŞAAT İSKELE VE KALIP SİST. SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Detaylı İletişim

Harita, e-posta ve detaylı iletişim bilgileri için
Tıklayın

Ofis Adres

Depo Adres

İletişim

© 2019, Gökser İnşaat Tüm hakları saklıdır.